Problem z rozszerzonymi naczynkami i ciągłym rumieniem

Witam, Mam cerę z rozszerzonymi naczynkami a co za tym idzie także i ciągłym rumieniem. Dermatolog poleciła mi żel Mirvaso i dała próbkę do przetestowania. Żel owszem zadziałał ale pojawiły się skutki uboczne w postaci silnego rumienia i pieczenia skóry. Czy miał ktoś już styczność z tym żelem i może stwierdzić czy stosowanie go codzienne nie pogorszy rumienia i czy tez żel jest bezpieczny dla cery skoro skutek uboczny jest tak silny?

Witam
U niektórych osób niestety Mirvaso powoduje podrażnienia skóry. Czy pamięta Pani, żeby na żel położyć łagodzący krem? Sugeruję zrobić przerwę przez kilka dni, poczekać aż skóra się zregeneruje i spróbować znowu go włączyć.
Podstawa to odpowiednio dobrana dobra pielęgnacja skóry naczyniowej.