Problem z utrzymaniem właściwego nawilżenia rąk i stóp

Mam problem z utrzymaniem właściwego nawilżenia rąk i stóp. Raz są okropnie suche, aż nie można wyprostować palców , skóra jest strasznie szorstka i bez kremu do rąk ciężko funkcjonować; innym razem pot spływa z dłoni trzeba go wycierać chusteczką , kiedy rozmawiam przez telefon krople potu zostają na słuchawce. Od porodu (półtora roku temu) towarzyszą mi również nocne zimne nieprzyjemne poty. Czy jest to jakiś objaw choroby? Czy muszę przyzwyczaić się do tego okropnego dyskomfortu?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do,lekarza rodzinnego,po,wstepnym badanaiu bedzie mozna coś więcej powiedzieć i zlecić dodatkowa diagnostykę.