Problem z uzależnieniem od zakupów

Witam.Czuje sie jakbym byla na dnie a wszytko przez moje uzaleznienie od zakupow.Jestem juz na takim etapie że chlopak sie na mnie zawiodl i chyba nie moze albo nie chce zrozumiec mojego problemu!Wzielam jego karte platnicza bez jego wiedzy kupilam duzo ciuchow a pozniej nie moglam sobie dac rady z tym co zrobilam i sama mu sie przyznalam-byl zszokowany teraz nie chce ze mna rozmawiac:( Sama sobie nie dam rady bo to silniejsze ode mnie:( Co mam zrobic zeby chlopak chcial ze mna porozmawiac?:((((

Witam,

ma Pan świadomość tego jak własne zachowania szkodzą w związku, warto wykorzystać ten moment w którym ma Pani gotowość do przeprowadzenia zmian w życiu i świadomość, że trzeba poszukać pomocy.
Gorąco zachęcam Panią do odbycia konsultacji w poradni uzależnień.Mam nadzieję, że psychoterapia okaże się pomocna i przyniesie szansę na poukładanie sobie wielu spraw, również problemów w związku.

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz

https://www.facebook.com/pages/Psychoterapia-Anga-Aleksandrowicz/849652415108571?fref=nf

Pisze Pani o dwóch sprawach - swoim uzależnieniu i relacji z chłopakiem. Jeżeli chodzi o uzależnienie, to zachęcam do wizyty u psychologa bądź terapeuty uzależnień. Potrzebna jest Pani pomoc, by poradzić sobie z nałogiem. Jeżeli podejmie Pani terapię, to będzie to także znak dla Pani chłopaka, że poważnie myśli Pani o zmianie i leczeniu. Jednak decyzja, czy będzie chciał z Panią rozmawiać, czy będzie chciał kontynuować związek, zależy od niego. Nie wiadomo, na ile poczuł się dotknięty Pani zachowaniem, w jakim stopniu stracił do Pani zaufanie.