Problem z wybudzaniem się u młodej osoby

Witam, od kilku miesiecy mam problem wybudzaniem sie(bez wyraznej przyczyny)Czasem udaje sie znowu zasnac,ale zawsze jest to okupione przewracaniem sie, wstawaniem, chwilami zajmowania sie innymi czynnosciami, znowu kladzeniem. Czasem przy pobudce o 3, juz w ogole do rana nie udaje mi sie zasnac. Stosuje wszelkie porady jakie znalazlam w internecie na temat higieny snu, przygotowania sypialni, zaciemnienia, ciszy, bialego szumu, braku uzywek...nic nie pomaga. Prosze o pomoc Pozdrawiam Asia

Sugeruję kontakt ze specjalistą. Przyczyny Pani trudności mogą mieć różne przyczyny, obok psychologicznych także medyczne i to od wizyty u lekarza rodzinnego sugeruję rozpocząć proces diagnozy. Jeśli badania lekarskie nie wykażą żadnej przyczyny będę sugerował psychologa.

http://www.gabinetzmian.pl