Zapytaj lekarza

7 3 6 , 3 0 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problem z wybudzaniem się u młodej osoby

Witam, od kilku miesiecy mam problem wybudzaniem sie(bez wyraznej przyczyny)Czasem udaje sie znowu zasnac,ale zawsze jest to okupione przewracaniem sie, wstawaniem, chwilami zajmowania sie innymi czynnosciami, znowu kladzeniem. Czasem przy pobudce o 3, juz w ogole do rana nie udaje mi sie zasnac. Stosuje wszelkie porady jakie znalazlam w internecie na temat higieny snu, przygotowania sypialni, zaciemnienia, ciszy, bialego szumu, braku uzywek...nic nie pomaga. Prosze o pomoc Pozdrawiam Asia
KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu

Profilaktyka udaru mózgu

Udar mózgu, inaczej wylew, jest zespołem objawów klinicznych, które wiążą się z nagłym wystąpieniem zaburzenia czynności mózgu. Utrzymuje się on dłużej niż dobę, a u podłoża nie leży inna przyczyna niż naczyniowa. Profilaktyka udaru mózgu w bardzo dużym stopniu pomaga zapobiec jego wystąpieniu.

Sugeruję kontakt ze specjalistą. Przyczyny Pani trudności mogą mieć różne przyczyny, obok psychologicznych także medyczne i to od wizyty u lekarza rodzinnego sugeruję rozpocząć proces diagnozy. Jeśli badania lekarskie nie wykażą żadnej przyczyny będę sugerował psychologa.

http://www.gabinetzmian.pl

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy