Problem zaparć u 22-letniej osoby

dzień dobry, mam problem z żołądkiem, wyglada to niestety dla mnie niekonfortowo, ponieważ bywa, ze w ogole (ok.tygodnia lub dwoch) nie moge w ogole zalatwic potrzeb w lazience, ale kiedy juz czuje potrzebe niestety mam bardzo silne biegunki i to znienacka, przechodzilam na diety lekkie ale to nic nie pomagalo nawet sucharki jadlam i dalej to samo. Jest to bardzo uciazliwe, bo czesto bywa, ze w poblizu nie ma nigdzie lazienki i sie dzieje najgorsze! :-( Bardzo prosze k pomoc co to moze byc?

Więcej na ten temat znajdzie Pani tutaj:
https://portal.abczdrowie.pl/dieta-w-zespole-jelita-drazliwego