Problem z wydzieliną z oczu u 28-latki

Mam ogromny problem z wydzielina z oczu. Jest ona biało - przezroczysta, ciągnąca i zbiera się w kącikach oczu, muszę ja wyciągać kilka razy w ciągu dnia, a najgorzej jest po nocy. Jest jej wtedy najwiecej, osadza się wtedy również na dolnych rzęsach i przez chwile rano niewyraźnie widzę aż tego nie wyczyszczę. Ostatnio problem się nasilił i wydzieliny rano jest bardzo dużo, nie towarzyszy temu zaczerwienienie, pieczenie ani swędzenie. Stosowanie sztucznych łez nie zmienia sytuacji. Co to może być? Bardzo prosze o pomoc...

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza okulisty. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.