Problem z wypadającym kolanem a wynik USG stawu

Witam, Od 2008 roku mam problem z "wypadajacym" kolanem. Przeszedłem roczną rehabilitację, chłodzenie coldpackiem, przyjmuje Structum od 4 m-ce i nic. USG stawu prawego (7.2014): Zarysy kostne ze zmianami zwyrodnieniowymi w stawie piszczelowo-strzałkowym bliższym, zwiększona ilość płynu w stawie i poszerzenie szpary stawu w badaniu porównawczym. MRI stawu prawego (12.2014): Zmiany przeciążeniowe w rogu tylnym łąkotki przyśrodkowej. Wizytę u lekarza mam w marcu. Jakie leczenie mnie czeka?

Aleksander Ropielewski

W zależności od badania ortopedycznego i stabilności kolana oraz Pańskich oczekiwań odnośnie jego sprawności.Z opisanych badań raczej wystarczy leczenie zachowawcze.

Piotr Pilarski

Albo kontynuacja dotychczasowego leczenia albo ortopeda zaproponuje Panu operację.

Pozdrawiam.