Problem z wypróżnianiem a hemoroidy

Mam problem z wypróżnianiem. Czasami wszystko jest normalnie, a czasami przez cały tydzień wydalam tylko małe "bobki", czasem otoczone śluzem. Często mam uczucie niepełnego wypróżnienia. Nic nie swędzi ani piecze (pieczenie tylko przy bardzo rzadkim kale, ale to zdarza się sporadycznie). Podczas wyjazdów za to blokuje mnie całkowicie. Nie krwawię, ale ostatnio wyczułam na wejściu do odbyty malutki bąbelek. Czy to mogą być hemoroidy? Moja dieta może nie jest w 100% zdrowa, ale nie jest też zła.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.