Problem z wypróżnianiem po laparoskopii pęcherzyka

Witam, jestem osiem dni po laporoskopii woreczk na żółciowego. Od tej pory mam problem z wypróżnianiem, dzis pierwszy raz od operacji zrobiał małą kupę, niestety pojawił się wraz z kałem śluz z krwią. Czy to normalne czy powinnam idąc się do lerza?Proszę też o pomoc w regularnym wypróżnianiu, przyjmuje od operacji trzy razy dziennie debretin oraz dwa polprazole.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Przy pojawieniu się większego krwawienia lub/ i bóle brzucha lub coś co Panią zaniepokoi proszę koniecznie udać się do szpitala.