Problem z wysypianiem się

od miesiąca nie mogę porządnie się wyspać . często mrugam oczami mam tak jeszcze że myślenie mi się zatrzymuje.oczach mgła mi si robi. codziennie prawie głowa mnie boli. wszystko mnie denerwuje . boje się to rak albo coś innego

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą mieć podłoże psychogenne. Wskazana jest wizyta u specjalisty psychiatry. Do poradni leczenia zdrowia psychicznego nie jest wymagane skierowanie.