Problem ze snem i oddawaniem moczu u dziecka

Dzień dobry. Mój 7 letni syn sika w nocy. On śpi tak twardym snem ze się nie budzi. Zauważyłam że jak jest spokojny i nie pije dużo to potrafi nie sikać cały tydzień. Teraz chodzi do szkoły i sika co noc. Ma trudności z zasypianiem, jak zrobi coś źle i zwrócę mu uwagę to się złości zaciska zęby pięści krzyczy że wszystko źle i złe. Co mam robić. Staram mu tłumaczyć ze tak nie robi się.

Witam, mozliwe, ze syn w ten sposób reaguje na nadmierny stres. Mówienie aby tego nie robił moze przynieść efekt odwrotny, ponieważ i tak nie bedzie radził dobie ze stresem, z dodatkowo nie bedzie mógł wyrażać tego w jedyny znany my sposób. Powinna Pani udać sie z synem do psychologa dziecięcego np do Poradni Psychologoczno Pedagogicznej pod która podlega szkola.