Problem ze snem u 1,5-rocznego dziecka i waga 17 kg z powodu jedzenia w nocy

witam moja corcia ma 1,5 roku i madal nie spi w nocy zasypia na 1,5 godziny i budzi sie chce jesc i bawic sie miala robione badanie EEG na sen i wynik wyszedl dobry tylko plytki sen martwie sie bo z braku snu dojada i wazy juz 17 kg prosze pomozcie ja juz jezdzilam po lekarzach to kazdy co innego mowi niewiem co robic

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest wdrożenie kompleksowej diagnostyki. Wskazana jest wizyta kontrolna u lekarza.