Przebudzenia w nocy i nadpobudliwość w nocy u 1,5-rocznego dziecka

Mam problem z 1.5roczna coreczka.Od kilku tygodni podczas snu w nocy czesto budzi sie i jest nadpobudliwe, rzuca sie. (tak jakby miala pretensje do nas , ze ja chcemy dotknąc). . juz nie pamietem kiedy spała spokojnie. Na dodatek od kilku dni ma kaszel. Byłam u pediatry zapisala duzo lekow ale i tak kaszel nadal utrzymuje sie ;/.. jestem bezsilna, Nie wiem co moge w takiej sytuacji zrobic, prosze o porade,, z Gory Dziekuje Mama 1.5rocznej Oliwki

często zachowują się tak małe dzieci które oglądają telewizje ponieważ dzieci do 5 r.ż. bardzo intensywnie śnią i potem budzą się przerażone. Można spróbować podawać czopki Viburcol .