Problem ze snem u 2-miesięcznej córki

Moja córka ma dwa miesiące i chodzi spać o 2-3 w nocy, bujania na rękach 4 godziny czasem. Widać że jest śpiąca, marudna bo spać jej się chce ale mimo to nie zaśnie a gdy już zaśnoe na rękach to moment odłożenia do łóżeczka i znów się budzi czy to normalne żeby tak malutkie dzieciątko o tej godzinie chodziło spać?

Każde dziecko jest inne, pytanie czy w dzień maluch odsypia. Musi minąć trochę czasu aby ustalił jej się system dzień-noc. Może Pani jedynie prowadzić rytuały wieczorne i czekać, aż córka je załapie