Problem ze sporymi zakolami u kobiety

Witam , mam 18 lat i od kiedy pamiętam mam problemy z zakolami, i to naprawde sporymi , dodatkowo moje włosy są bardzo rzadkie i cienkie prawie ich nie ma ,czytałam że profolan to świetny lek ale dla mężczyzn , zastanawiam się czy mogą go stosować też kobiety ?

Lek. Tomasz Budlewski

Najpierw konieczna jest Diagnostyka. proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa