Problem ze wzwodem - co dolega mojemu mężowi?

WITAM. MAM PYTANIE DOTYCZĄCE MOJEGO MĘŻA, KTÓRY OD JAKIEGOŚ MIESIĄCA MA PROBLEM ZE WZWODEM.. MA ON 27 LAT, NIE UPRAWIA ŻADNEGO SPORTU, NIE ZAŻYWA ŻADNYCH UŻYWEK, JEDYNIE PALI PAPIEROSY I CZASAMI WYPIJE ALKOHOL... GDY DOSTALIŚMY UCZULENIA OD UŻYTEJ PREZERWATYWY POJAWIŁA SIĘ U NIEGO BIAŁA WYDZIELINA NA ŻOŁĘDZI I DOSTAŁ SWĘDZENIA - ALE TO MINĘŁO - A TERAZ GDY WRACA Z DELEGACJI, CHCĄC SIE ZE MNĄ KOCHAĆ PO PROSTU CZUJE, ŻE NIC Z TEGO NIE BĘDZIE, BO WCALE NIE MA POPĘDU SEKSUALNEGO. CHOCIAŻ CHCIELIBYŚMY, ŻEBY COŚ Z TEGO WYSZŁO, TO MA PROBLEM ZE WZWODEM. ROZMAWIALIŚMY NA TEN TEMAT I SAM NIE WIE, CO SIĘ Z NIM DZIEJE, BO JA NADAL GO POCIĄGAM... CO ROBIĆ??? POMÓŻCIE...
ponad rok temu

Witam,
Przyczyn obniżenia popędu seksualnego i kłopotów ze wzwodem może być wiele. Do najpowszechniejszych zalicza się stres, przemęczenie oraz problemy osobiste.
W pierwszej kolejności należy podjąć z partnerem dialog, ewentualnie skonsultować z psychologiem. Jeżeli jednak z czasem zaburzenie wzwodu nie będzie ustępować samoistnie, zalecam kontakt z urologiem.
Z kolei, w celu zdiagnozowania zmian w obrębie prącia, należy zasięgnąć porady specjalisty dermatologa.
Pozdrawiam.