Problem ze wzwodem i stres z tym związany

Mam 22 lata i problem ze wzwodem. Na początku i w czasie gry wstępnej członek osiąga pełny wzwód, jednak z czasem zaczynam go tracić, zwłaszcza podczas zakładania prezerwatywy oraz przed wejściem w partnerkę. Często muszę "rozgrzewać się" na nowo lub wręcz robić godzinną przerwę, a nawet mimo to nie zawsze się udaje. Do tego oczywiście dochodzą nerwy "A co jak sie nie uda?!". Przez to odczuwam lęk przed stosunkiem i porażką mojej męskości. Co mogę zrobić na dłuższą i na krótszą metę (tabletki)?

Dzień dobry!

W pierwszej kolejności należy skonsultować się z seksuologiem, aby zdiagnozować przyczyny takiej sytuacji - czy istnieje podłoże somatyczne, czy też raczej jest to kwestia emocji, stresu, napięcia psychicznego, nawyków masturbacyjnych itp. W zależności od rozpoznania sytuacji, możliwe jest planowanie właściwego leczenia - np. leków, psychoterapii itp.

Pozdrawiam!

Prezerwatywę może w podniecający sposób zakładać partnerka np. jednocześnie wyrażając zachwyt nad Pana członkiem, tak samo podczas innych przerw które mogą Pana dekoncentrować.
Polecam terapię partnerską.
Pozdrawiam.