Problemy z bólem brzucha i oddawaniem kału

Witam Marcin26 lat problemy z bolem brzucha ,od4 lat ból który jest coraz gorszy i większy problemy z oddawaniem kał,rano ból ciężki do opisania brzuch nadety ,ból24 na dobe,proszę o pomoc seria badań nie pomogła robiona rok temu jest coraz gorzej problemy ze snem zmęczenie organizmu

Proszę koniecznie wykonać badania u lekarza. Specjalista oceni jakich badań Pan potrzebuje. Jeśli okaże się że somatycznie jest Pan zdrowy to mogą być to objawy nerwicowe. Pierwsza jednak jest diagnoza lekarska a potem psychologiczna. Proszę się ochronić przed cierpieniem.