Problemy z bolesnością żył po operacji na serce

Mam 30 lat dwoje dzieci 6 lat temu byłam operowana na serce miałam dużą wadę wrodzona asd 2 stopnia. Od kilku dni mam problemy z żyłami bolą mnie żyły u rąk u nóg aż do szyi. wieczorem wychodzą stają się bardziej widoczne swędzi mnie skóra. Mam również problem ze złapaniem głębokiego oddechu i często muszę wymuszać ziewanie proszę o pomoc. Dodam jeszcze że nie palę papierosów i nie pije alkoholu. Ewelina.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Konieczna jest niezwłoczna wizyta u lekarza rodzinnego, który po badaniu zleci dodatkowe badania laboratoryjne ewentualnie obrazowe.
Pozdrawiam