Problem z oddychaniem i kłucie w sercu u 20-latki

Czasami mam wrażenie jakby brakowało mi tlenu ciężej mi się oddycha nawet jak siedzę w jednym miejscu. Miałam takie same objawy dwa lata temu jak paliłam papierosy i ostatnio znowu mam tak samo tylko że już gdzieś od tygodnia nie palę. Od czasu do czasu też mam tak jakby kuło mnie w sercu ale nie za mocno. Myślę że to przez nerwy raczej nie jest ani przez stres ponieważ jak mam te objawy to nie jestem zdenerwowana i po wysiłku fizycznym.

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Konieczna będzie wizyta u lekarza pierwszego kontaktu gdyż aby zdiagnozować przyczynę tych dolegliwości konieczne jest badanie bezpośrednie oraz dokładnie przeprowadzony wywiad rodzinny ( ewentualnie inne badania laboratoryjne lub obrazowe). Pozdrawiam