Ból piersi i kłucie serca u 14-latki

Mam 14 lat. Od pewnego czasu czuję jakbym miała coś pod lewa piersią. Moja Mama jest pielęgniarką na onkologii, zbadała mnie i okazało się że nic tam nie mam. Jednak ostatnio zaczęło mnie w tym miejscu boleć, po pewnym czasie za mostkiem poczułam takie jakby...ciągnięcie...jakby przy wydechu mostek wypychał mi się do przodu, doszły do tego wieczorami kłucie serca ale tylko raz. Kompletnie nie wiem co robić...

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Podane przez Panią objawy są bardzo mało specyficzne i przyczyn tych dolegliwości może być wiele np. nerwobóle wynikające z ucisku na nerwy co zdarzyć się może min. gdy kregosłup jest nawet lekko skrzywiony. Zalecam wizytę u lekarza ogólnego celem diagnozy podanych dolegliwości i wykonania ewentaulnych badań obrazowych. pozdrawiam