Problemy z cerą po rzuceniu palenia

Witam serdecznie. Zaczęłam się borykać z problemami skóry twarzy od miesiąc po rzucaniu palenia. Moja cera stała się bardziej tłusta i licznie występują na policzkach krostki, nie ropne, ale z których po nakłuciu wychodzi coś w stylu zaskórnika. Czy to podlega leczeniu czy to efekt oczyszczania się skóry, który sam przejdzie? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do dermatologa jesli dolegliwości są bardzo uciążliwe