Problemy z cerą po stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych i urodzeniu dziecka

Dzien dobry dwa lata temu urodzilam dziecko bralam tabletki antykoncepcyjne dla kobiet karmiacych pozniej zwykle i zauwazylam ze cos sie ze mna dzieje poszlam do ginekologa okazalo sie ze grzybica do tego okropne problemy z cera sie rzucilam tabletki od roku nie biore ale problemy z cera zostaly w dodatku zauwazylam ze bardzo emocjonalnie na wszystko reaguje placze bez powodu szybko sie zloszcze w dodatku miesiaczka z miesiąca na miesiąc cykl sie wydluza teraz 40 dni nie wiem co sie dzieje

Aleksander Ropielewski

Opisane objawy sugerują zaburzenia hormonalne (np. niedoczynność tarczycy) dlatego sugeruję kontakt z endokrynologiem, który po wykonaniu badań hormonalnych będzie w stanie postawić diagnozę i włączyć leczenie.