Problemy z erekcją a przyjmowanie leków na schizofrenię alkoholową

Dzien dobry,mam na imie Krzysiek i mam 35 lat od 3 lat biore perazinium a w ogole od 8 lat leki shizofremie alkoholowa. W moim żuciu duzo sie zmieniło ,przestałem pić 6 lat temu,znalazłem prace i dziewczyne ale jest jeden problem. z poczatkiem brania lekow zaczely sie problemy z erekcją.....mimo ze jestem podniecony raz mam wzwód a raz nie.... czy to przez te tabletki?co powinienem zrobić?pozdrawiam....czekam na szybką odp.

Dzień dobry!

Proszę zgłosić się do lekarza seksuologa, razem z informacjami dotyczącymi dotychczasowego leczenia, historią choroby, przyjmowanych leków itp.

Pozdrawiam!