Problemy z gojeniem ran i uwydatnianie blizny

Mam problem z gojeniem sie ran na nodzę oraz uwydatnia mi sie stara blizna - ciemnieje i pecznieje, byłem u dermatologa i powiedział, że to może być liszaj płaski, po zastosowaniu leków przez niego przepisanych jednak nic się nie zmieniło i rany dalej się nie goją, a blizna wysycha.

Być może konieczne będzie zastosowanie silniejszych leków i dalszej diagnostyki w szpitalu.Proszę udać się na kontrolę do lekarza prowadzącego ,który wyda dalsze zalecenia.
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska