Problemy z koncentracją a odpowiednie działania

Dzień dobry, pisze ponieważ problemy jakie się u mnie ostatnio pojawiły uniemożliwiają mi prawidłowe funkcjonowanie przede wszystkim w pracy ale i wśród znajomych. A więc to co głównie mnie niepokoi, to jest to, że mam problem z pamięcią i koncentracją. Chcąc na przykład przekazać informację drugiej osobie brakuje mi słów,nie potrafię się wysłowić i nazwać zwykłych rzeczy. Czytając artykuł mam kłopot by za moment go zredagować gdyż nie mogę sobie tego przypomnieć. Bardzo proszę o pomoc!

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.