Problemy z kręgosłupem i żołądkiem przy mieszkaniu z podciśnieniem

Witam, Mieszkamy od prawie 1,5 roku w mieszkaniu gdzie jest mechaniczna wentylacja z rekuperatorem. Zorientowaliśmy się teraz z żoną, że cały czas było w mieszkaniu podciśnienie. Więcej powietrza wyciąganego niż dostarczanego. Czy może to być przyczyną że mam problemy z kręgosłupem i żołądkiem a moja żona ma CIN 3 i musi iść na konizację. Dodam, że nasze problemy zaczęły się gdy tu zamieszkaliśmy.

Aleksander Ropielewski

Może być to związane z mieszkaniem w podciśnieniu, jednak nie sposób tego jednoznacznie udowodnić.