Problemy z oddychaniem i kaszel po wyjściu z basenu

Witam! Już od dawna chodzę na basen parę razy w tygodniu. Miesiąc temu zauważyłam, że godzinę po wyjściu z basenu zaczyna mi brakować powietrza i mam okropny kaszel. Mam tak przez parę dni, aż w miarę się to ustabilizuje. Jaki może być tego powód i co powinnam robić podczas takich "ataków" ? Syropy, tabletki nie pomagają. Pozdrawiam.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Kaszel może być spowodowany infekcją. Nie można również wykluczyć nieprawidłowej reakcji na którykolwiek ze składników służących do odkażania wody w basenie. Jeśli dolegliwości wystąpią ponownie to konieczna będzie wizyta u lekarza.