Problemy z oddychaniem u 36-latki a nerwica

mam problem z oddychaniem. jak klade się spac to nie mogę się wyziewac i nie mogę nabrać powietrza do końca co ktorys raz nie mam pelnego wdechu to jest bardzo meczace jak to leczyc,mysle ze to nerwica mam 36 lat

Witam serdecznie!
Powinna Pani, co pewnie Pani wie, skierować sie do lekarza - w celu badań podstawowych - czy nie ma problemów typu pulmunologicznego, ponadto wizyta u psychologa też się przyda. W zależności od diagnozy pomoc może być szybsza lub dłuższa...
Pozdrawiam !