Problemy z pamięcią i zawroty głowy

Co mi jest? Jestem mężczyzną wiek 26 lat. Byłem u Internisty, Neurologa, Kardiologa, Okulisty, laryngologa, Psychologa, Psychiatry. W poradni Zaburzeń Pamięci. Nikt nie potrafi mi pomóc. Wieku 17 lat dokuczali mi w szkole i zaczęły się moje problemy z pamięcią, zawrotami głowy, kiedyś bez problemu potrafiłem odtwarzać w głowie obrazy ( twarze, obiekt sceny itp), dźwięki (głosy, słowa, w różnej tonacji). Byłem bardzo wrażliwy na otoczenie. Dziś tylko zawroty, czerń, głuchota, zero odczuć ...

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą mieć podłoże neurologiczne. Konieczne będzie wdrożenie kompleksowej diagnostyki. Proszę zatem udać się do lekarza.