Problemy z paraliżem sennym u 18-latki

witam ,mam pytanie dotyczace paralizu sennego. A wiec moja 18 letnia corka jak do tej pory przezyla paraliz senny 3 razy w odstepach kilku miesiecznych ,moje pytanie brzmi czy przy tego rodzaju paralizu normalne jest uczucie a wrecz widzenie siebie czyli ciala podczas snu.Dokladniej wrazenie iz dusz sie unosi nad cialem i swiadome obserwowanie niemocy wybudzenia sie.prosze o odpowiedz i serdecznie dziekuje.

Mgr Ewa Wójcik Psychologia

Witam.
Tego typu objawy sa typowe przy zazywaniu silnych srodkow odurzajacych, ogolnym znieczuleniu...czy corka bierze jakies leki. Jakie sa wyniki badań? Czy byla konsultowana neurologicznie?
Pozdrawiam
E.W.