Problemy z paznokciami a manicure hybrydowy

Od roku robiłam manicure hybrydowy. Kilka miesięcy temu zaczęły się problemy... paznokcie zaczęły boleć, ale zignorowałam ten fakt. Dwa tygodnie temu ból nasilił się, lecz tylko na kciukach. Po zdjęciu hybrydy zauważyłam na kilku paznokciach ciemne kreski wyglądające jak drzazgi. Później pojawił się problem w postaci pogrubionego naskórka pod paznokciem. Linia płytki paznokcia którą zawsze miałam wyraźną, półokrągłą jest teraz nieregularna i zniekształcona. Głównym problemem jest to, że kilka paznokci "odkleja" mi się od palca. Stosuję olejek z drzewa herbacianego, zauważyłam lekką poprawę, jednak obawiam się, że to nie pomoże. Raczej nie jest to onycholiza. Proszę o pomoc.

Dzień dobry. Proszę zgłosić się na konsultację do lekarza dermatologa. Po badaniu lekarz będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrozyc odpowiednie leczenie