Jak zregenerować paznokcie po tipsach?

Witam od dawna noszę hybrydy, 2 tyg nosiłam tipsy, które 4 dni temu ściągnęłam, moje paznokcie są w masakrycznym stanie cieniutkie, wyginają się we wszystkie strony- są bardzo miękkie. Jak je zregenerować? Myślę o zakupie olejków: rycynowego i z drzewa herbacianego. Jakie mogłabym używać odżywki? Jak na razie spiłowałam paznokcie na bardzo króciutkie, ponieważ są tak cieniutkie jak bibułka i nie da się żeby były długie bo się zaraz złamią. Bardzo PROSZĘ o poradę co zrobić żeby je naprawić.MONIKA

Witam serdecznie,
polecam wzmocnienie paznokci metodą fiberglass lub odżywke keratynową utwardzaną w lampie UV. To zabiegi wykonywane przez kosmetyczkę.
Pozdrawiam.