Jak zregenerować płytki paznokci po hybrydzie?

Mam bardzo zniszczone paznokcie po hybrydzie i prawie że nie mam płytki paznokcia A bardzo bym chciała żeby chodź trochę rosła co mam zrobić wyglądają bardzo źle

Dzień dobry, zalecam konsultację dermatologiczną, lekarz przy występowaniu wskazań przepisze leki przeciwgrzybicze lub sterydowe. Samodzielnie może Pani stosować olejek z drzewa herbacianego, maść z witaminą A oraz regenerujące maseczki- z oliwy z oliwek i cyrtyny czy z siemienia lnianego. Uzupełnieniem pielęgnacji powinna być także dieta bogata z w cynk, miedź i krzem, zawarte w takich produktach jak ziarna słonecznika, pestki dyni, orzechy czy owoce morza. Proszę także powstrzymać się przed dalszym stosowaniem hybryd, żelu czu akrylu oraz odżywek do paznokci zawierających w swoim składzie formaldehyd.