Problemy z penetracją

niemoge włorzyc penisa do pochwy mojej diewczyny i to niejest nasz pirwszy raz co mamy robic
ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Proszę określić bardziej precyzyjnie na czym polega problem. Pozdrawiam

Dzień dobry!

Z jakiego powodu? Czy nie może utrzymać Pan wzwodu, erekcja jest zbyt słaba, aby wprowadzić członek? Czy nie mogą Państwo zlokalizować wejścia do pochwy? Czy wejście do pochwy partnerki jest zbyt wąskie lub próba współżycia jest bolesna dla partnerki?

Pozdrawiam!