Problemy z przytyciem a palenie papierosów

witam mam pytanie czy palenie moze powodowac ze nie mozna przytyc? jakie som tego przyczyny.? czy som jakies leki na zmiane metanobolizmu?aby przytyc?

Witam,
palenie papierosów przyśpiesza metabolizm, stąd problemy z masą ciała. Radziłabym rzucić palenie i połączyć to z zastosowaniem dopasowanej diety tak, aby masa ciała się zwiększyła głównie na tkance tłuszczowej.

Pozdrawiam
Ewa Ceborska