Problemy z ruszaniem palca po zszywaniu

czy normalnym jest że poszycie palca (3 szwy kciuk ) po 6 dniach jest on nadal twardy i drętwy jednak można nim ruszać ale czucie jest minimalne?

Nie wiem jak wielkie było uszkodzenie i jak je szczegółowo chirurgicznie zaopatrzono! Nie potrafię wiec odpowiedzieć! Prawdopodobnie przecięte zostały nerwy odpowiedzialne za czucie! Proszę koniecznie jutro zgłosić się do operatora!!! pozdrawiam , zż