Problemy z silnym bólem w okolicy biodra

Dzień dobry pisze bo od 3tygodni mam problemy z lewa nogą a dokładnie z silnym bólem w okolicy biodra. Pracuje fizycznie i regualarnie chodze na siłownie. przypuszczam ze moglo to sie stać na siłowni. nie wiem co mam z tym zrobić dzisiaj ból jest bardzo ostry, przy ruchu jeszcze bardziej narasta. byłbym bardzo wdzieczni jesli państwo zechciało by mi pomóc. z góy dziekuje

Renata GrzechociĹska

Witam.
Konieczna jest wizyta u ortopedy. Należy wykonać RTG stawu biodrowego.
Pozdrawiam