Problemy z wypróżnianiem się i bóle pod żebrami

Od dlugiego czasu (jakos ponad pol roku) miewam problemy z wyproznianiem sie (bole, krew na papierze, kał w formie "kulek"). Czesto kuje mnie po lewej stronie pod zebrami, dodatkowo mam refluks zoladkowy, zapalenie stawow i czesto tętno w granicach 90-110. Niedawno robiona morfologia w porzadku. Co to moze byc?

Piotr Pilarski

Powinna być Pani zbadana przez lekarza. Sugeruje wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.