Problemy z zajściem w ciążę a gruczolak przysadki

Witam, od półtorej roku nie mogę zajść w ciążę. Ponadto dolegają mi długie i uciążliwe plamienia po i przed miesiączką. Mam też 4mm gruczolaka przysadki, podwyższoną prolaktynę. Biorę 1tab Bromergonu dziennie i od 20-30 dnia cyklu Luteinę podjęzykowo, wcześniej Duphaston. Dawki były różne np. 1 tab Duphastonu, 2x 50 Luteiny, 4x 50 Luteiny, 1x Duphaston i 2x 50 Luteiny - za każdym razem to samo. Nie mam już siły, od półtorej roku NIC SIĘ NIE ZMIENIA, co robić, co badać? Nikt mi nie chce pomóc.

Aleksander Ropielewski

Jedyne co mogę doradzić to kontakt z endokrynologiem. Bez znajomości dotychczasowego przebiegu leczenia nie podejmę się zaproponowania terapii.