Problemy ze skórą po zmianie miejsca zamieszkania

Dzień dobry. Po przeprowadzce z małego miasta do Warszawy na studia mam spore problemy skórne. Podejrzewam że przyczyną jest woda, ponieważ nie wprowadziłam do swojego życia żadnych nowych kosmetyków. Mimo to na brodzie i na czole mam mnóstwo małych krostek, te na brodzie są często swędzące. Stosowałam już benzacne, maść ichtiolową, sudocrem a nawet clotrimazolum, oraz toniki antybakteryjne i kremy niestety nic się nie zmieniło, a wizytę u dermatologa mam dopiero 19 stycznia 2015 roku.

Bez obejrzenia skory ciężko coś doradzić, na swędzenie skóry można zastosować elocom i prosze wykonywać regularnie peeling enzymatyczny, lub do kosmetyczki lub lekarza medycyny estetycznej przejśc sie na zabieg peelingu migdalowego, zadziala on równiez leczniczo na zmiany znajdujące się na skórze;).