Problemy ze snem i stres w pracy

Panie doktorze , mam pytanie , nie moge spać , denerwuję sie z byle powodu , w pracy naczelniczka stresuje ludzi , nie moge wykonywac dobrze swoich zadan , bo ciagle stoi nademna , rece mi sie trzesa . ciagle chodze niewyspana , nie mam ochoty zyc , co mam zrobic

Witaj,
Proszę powierzyć sprawę psychoterapeucie lub psychologowi,który stosuje techniki relaksacyjne a równocześnie zbada przyczynę strachu i sposoby poprawy Pani samopoczucia,które być może zaburza Pani dzięki niewłaściwemu/złemu/ rozumieniu takiego nadzoru lub innych,niemających złych intencji zachowań naczelniczki.
Tak więc,żeby znależć dobry sposób,trzeba poznać najpierw co warto zmienić w samym sobie,by spowodować zmianę w otoczeniu.
Pozdrawiam.

Szanowna Pani,

jeżeli po kontakcie z lekarzem ogólnym nie zdiagnozował on chorób fizycznych mogących powodować w.w skutki uboczne, wówczas proponuję wizytę w poradni zdrowia psychicznego gdzie można postawić diagnozę lub wykluczyć m.in. depresję lub nerwicę objawiające się w przedstawiony przez Panią sposób.

W razie pytań zapraszam do kontaktu,
Anna Szostak