Problemy ze snem u 4-miesięcznego syna

Mój 4 miesięczny syn od 2 m-ca przesypiał noce. Zasypiał o 20 i budził o4-5 na karmienie, później spał jeszcze do g.8.00. Jednak ostatnio budzi się co 3 godz,a wstaje o g. 6.00.Czy to normalne?Nie mogę też znaleźć sposobu na usypianie.Zazwyczaj zasypiał noszony na rękach,lecz ostatnio obserwuje, wierci się gubiąc smoczka,co jest powodem płaczu i sen nie następuję. Gdy był mniejszy kładłamGo na brzuszku obok siebie i w ten sposób zasypiał. Jednak odkąd dźwiga główkę sposób ten nie działa. CoROBIĆ

możliwe że jest głodny bo z wiekiem ma większy apetyt. poza tym możliwe że zaczynają się problemy z napięciem mięśni. Może źle go pani nosi? Poza tym czasem dzieci maja refluks i budza się bo boli go brzuszek( zgaga)