Problemy ze stosunkiem ze swoją partnerką

Witam. Mam na imie Dawid (22 lata) i od 1.5 roku mam problemy ze stosunkiem ze swoją partnerką. Problem tkwi u mnie, ponieważ gdy zbliżamy sie do siebie i mamy uprawiać seks to spalam sie gdy mamy odbyć stosunek (trzymam erekcje a gdy mam "wejść" to ona momentalnie spada. Rozmawiałęm na ten temat z moją partnerką i ona jest wyrozumiała, że mam pewne problemy. Raz byłem u urologa, zbadał mnie i wszystko wg niego jest ok. Przepisał mi lek na potencje, ale było to samo. Co robić ?

Witam, Pana problem wymaga pełnej diagnostyki psychologiczno- seksuologicznej, proszę udać się do seksuologa - psychologa a on pokieruje dalszym Pana postępowaniem w tej sprawie. 1,5 roku to kawał czasu, czas podjąć leczenie. Zachęcam