Problemy ze znalezieniem partnera a relacje z ojcem

Witam, Jestem gejem nie mniej z powodu róznych sytuacji rodzinnych okazuje się iż prawodpodobnie mam willkei strach w stosunku do mego ojca. To podejrzewam ma przełożenie na brak możliwości znalezienia partnera itd... Nie mniej problem który mnie trapi to fakt osiągnięcia pełnej satysfakcji z seksu. Często się onanizowałem i nadal to robię z powodu braku reguralnego współzycia seksualnego - jednorazowe zabawy z kimkolwiek powidują iż wpadam w jeszcze większe depresje z powodu braku możliwości stanięcia na wysokości zadania czyli osiągnięcia pełnej erekcji... Co może byc powodem takich właśnie sytuacji ?? Otyłość ?? Stres ?? Psychika ??

Szanowny Panie,

jeżeli martwią Pana problemy o podłożu psychologicznym i seksualnym, to właściwym specjalistą jest seksuolog. Terapia u niego jest refundowana a kolejki są różne w różnych poradniach. Może też Pan skorzystać z pomocy prywatnej.

W razie pytań zapraszam do kontaktu,
Anna Szostak, www.ctzo.org