Ucisk pod piersią, nerwobóle a bulimia

Od czasu odchudzania - niezdrowego (rok) i bulimii mam silne uciski nad lewą piersią, zwłaszcza przy pochylaniu lub różnych czynnościach wymagających wysiłku ? Co to może być ? Panie z pracy uważają, że to nerwobóle, ale czy to możliwe by to bolało w jednym i tym samym punkcie ? Boję się, że od tej bulimii i braku składników, witamin mogłam nabawić się raka :( Czy od tego mógł powstać rak ?

Dzień dobry,

proszę wykonać podstawowe badania morfologiczne z uwzględnieniem poziomu sodu i potasu oraz zrobić badanie pracy serca wraz z opisem. Jeżeli nie ma Pani obniżonych drastycznie elektrolitów oraz niezaburzoną pracę serca, to polecam konsultację z lekarzem ogólnym i dalsze badania w wyznaczonym kierunku.

W razie pytań zapraszam do kontaktu i na naszą stronę www.ctzo.org
Z poważaniem,
Anna Szostak