Nawrót bulimii a zmiany widoczne w TK

Witam,od października znów wróciła do mnie bulimia i wymioty,ostatnio robiłam TK i wyszły mi pojedyńcze ogniska hypodensji naczyniopochodne?deminilizacyjne?Zaznaczam,że rok temu miałam rezonans i był on prawidłowy.Czy nawrót choroby mógł doprowadzić do takiego wyniku TK?Co on w ogóle oznacza?

Szanowna Pani!
Bulimia prowadzi do wyczerpania rezerw organizmu i utraty składników odżywczych oraz mineralno-witaminowych. Być może w Pani przypadku drastycznie spadła zawartość witamin z grupy B.
Proszę udać się z wynikiem do lekarza POZ.

Witam Panią!
Z zapytaniem odnośnie dokładnej interpretacji wyników TK proszę skonsultować się z neurologiem. Natomiast jeśli chodzi o bulimię to jej przyczyn należy dopatrywać we wczesnym dzieciństwie i nieprawidłowych wzorcach myślowych, które się wtedy utworzyły i są pielęgnowane często przez całe życie. Jest to choroba wyniszczająca powoli organizm, dlatego jej skutki mogą pojawiać się przez wiele lat i obejmować całe ciało.
Najbardziej skutecznym sposobem na leczenie tego zaburzenia odżywiania jest psychoterapia. Jest to metoda, która z powodzeniem pomaga i przynosi ulgę pacjentom cierpiących na bulimię. Jeśli nastąpił u Pani nawrót choroby to warto umówić wizytę z psychoterapeutą i rozpocząć leczenie, aby jak najszybciej powrócić do zdrowia.

Pozdrawiam serdecznie!
Aleksandra Karmazyn