Problemy ze swobodnym wysławianiem się

Witam, od pewnego czasu mam problemy ze swobodnym wysławianiem się. Polegają one na tym, że rozmawiając z kimś zapominam słów. I nie chodzi tutaj o jakieś "trudne" słowa, ale podstawowe, np. rozmawiam z synem o jeździe na hulajnodze i nie potrafię sobie przypomnieć słowa "hulajnoga". jest wiele takich przykładów. Jest to bardzo męczące i frustrujące. Bardzo prosiłabym o pomoc!

za malo danych by odpowidziec.odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty i/lub neuropsychologa.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Witam. W pierwszej kolejności powinna Pani zgłosić swoje dolegliwości lekarzowi pierwszego kontaktu, zaś on zdecyduje, na jakie ew. badania Panią pokierować i czy konieczna jest konsultacja neurologiczna.
Z wyrazami szacunku. Anna Tońska-Szyfelbein

http://www.logo-ped.gda.pl/