Problemy z wysławianiem się u 32-latki

Od jakiegoś czasu obserwuję u siebie problemy z wysławianiem się. Wiem co chcę powiedzieć ale "zawieszam się" i choć mam wypowiedź w głowie, przez kilka sekund nie mogę jej wyartykułować. Wcześniej nie miałam takich problemów. Problem występuje kilka razy w tygodniu i bliscy go zauważają. Czy to przemęczenie czy powinnam skonsultować się z lekarzem (jakim?).

Witam

Jeśli odczuwa Pani różnice pomiędzy obecnym stanem a wcześniejszym funkcjonowaniem to znak, że coś dzieje się w organizmie. Czy oprócz zaciec o których Pani pisze odczuwa Pani także inne objawy? Czy występują bóle głowy, zawroty, ogólne zmęczenie?
Warto w pierwszej kolejności skonsultować sie z neurologiem.

Pozdrawiam

Joanna Galczynska-Adamiak
Www.centrum-logopedyczne.pl