Problemy ze wzwodem i możliwość blokady psychicznej przed pierwszym stosunkiem u 33-latka

moj facet ma 33l i jest prawiczkiem ma problem ze wzwodem czy to jest blokada psychiczna za nam nie wychodzi?

Dzień dobry!

Nie można wykluczyć przyczyn zdrowotnych (medycznych) zaburzeń erekcji. Nie mniej jednak pierwszym podejrzeniem są uwarunkowania masturbacyjne lub właśnie stres i lęk przed pierwszym stosunkiem.

Pozdrawiam!

Późna inicjacja wiąże się dość często z problemami.
Najlepiej zgłosić się do lekarza seksuologa, pomoże w tej przejściowo trudnej sytuacji.
Pozdrawiam Noworocznie. JW